Savvaļas zirgu un tauru ganības

Makšķerēšanas iespējas Savvaļas zirgi Putnu vērošana Atkritumus mest šeit Tualete Teltsvietas Piknika vieta

Savvaļas zirgu un tauru ganības ir lieliska vieta putnu vērošanai migrācijas laikā! Teritorija ir labi pārredzama un putni bieži nosēžas ganībās baroties - pļavās bieži redzami tārtiņveidīgie un zosis, savukārt gar ezeru - plēsīgie putni, dzērves un citi.

Ieejai savvaļas zirgu ganībās nepieciešams iegādāties biļeti, kas reizē ir ziedojums dabas parka Pape uzturēšanai. Savvaļas zirgu ganības atrodas Kalnišķos, lai nokļūtu, sekojiet norādēm "Savvaļas zirgi".

 

Rudeņos un pavasaros tūkstošiem gājputnu un sikspārņu kā migrācijas ceļu izmanto joslu gar Papes ezeru un jūru (Baltās - Baltijas jūras gājputnu ceļš). Rudeņos Papē pacietīgākie vērotāji var novērot teju visas Latvijas putnu sugas!

Papē sastopams ievērojams skaits Eiropas apdraudēto putnu sugu, t.sk. lielais dumpis, mazais dumpis, melnais stārķis, pļavas lija, dzērve, mazais ormanītis un ormanītis. Te ir arī Latvijas sarkanajā grāmatā ierakstītā meža zoss un daudzi citi putni.

 

Papes putnu sugu saraksts!

Vēlies vērot putnus kopā ar zinošu gidu?
Īpaši krāšņi rudeņos un pavasaros!
Pasākums notiek kopā ar gidu, lai pieteiktos un uzzinātu vairāk, zvani – mob. 29224331. 
Cena grupai līdz 8 cilvēki – 90 EUR.

Ja pamani, ka tiek postīts dabas parks vai apdraudētas tajā sastopamās sugas, zvani – +371 29108847 VVD pilnvarotā persona sabiedriskais vides inspektors.